Aktualności

Cze
04

Informujemy, że jutrzejsze (5/06/2013) zajęcia TRX Fat Burning w zastępstwie za Iwonę poprowadzi Ula. Za zmiany przepraszamy.

więcej
Tagi :

Maj
29

Informujemy, że 30/05/2013 studio będzie nieczynne. Serdecznie zapraszamy na trening juz w piątek o godzinie 9.00.

Do zobaczenia.

więcej
Tagi :

Maj
29

Dziś odbyły się już nasze ostatnie w tym sezonie zajęcia fitness na sali Aqua. Uczestnikom gratulujemy wytrwałości i dziękujemy za te wszystkie wspólne, aktywnie spędzone godziny.
Już od piątku serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej wakacyjnej oferty w studio na Okrzei 19, a na salę Aqua zapraszamy od 2 września 2013 roku. Do zobaczenia!

więcej
Tagi :

Maj
14

Informujemy, że 15 maja zajęcia Tribal Pump oraz Fit Ball w zastępstwie za Ulę poprowadzi Gosia.
Za zmiany przepraszamy.

więcej
Tagi :

Maj
13

Informujemy, że zajęcia TRX w dniu 13-14/05 w zastępstwie za Artura poprowadzi Paulina. Za zmiany przepraszamy.

więcej
Tagi :

Maj
07

Jest nam miło obserwować powiększające się grono miłośników treningu Functional Zone. Specjalnie dla Was, już od przyszłego tygodnia zwiększamy ilość zajęć funkcjonalnych. Serdecznie zapraszamy w każdy poniedziałek o 21.00, środę o 20.30 i piątek o 18.00. Wszystkich tych, którzy jeszcze nie mieli okazji z nami ćwiczyć zapraszamy do udziału w zajęciach, a stałym "Bywalcom" życzymy wytrwałości i jeszcze większej energii podczas ćwiczeń! Do zobaczenia!

więcej
Tagi :

Maj
06

Informujemy, że 9 maja zajęcia Akrobatyki będą odwołane.
Za zmiany przepraszamy

więcej
Tagi :

Maj
06

Majówka już za nami. Mieliście chwilę wytchnienia od ćwiczeń, ale już od jutra wracamy do systematycznych treningów. W majowym grafiku mamy dla Was kilka nowości. Szczególnie polecamy piątkową, limitowaną, letnią serię zajęć "Summer Shape". Ale to nie wszystko. Zresztą sprawdźcie sami!

Do zobaczenia!

więcej
Tagi :