Aktualności

Paź
15
Oczekujecie dziecka? Chcielibyście dowiedzieć się jak przebiega poród naturalny? Kiedy jechać/nie jechać do szpitala? Jak poradzić sobie z bólem w porodzie? dlaczego warto karmić piersią? Jak radzić sobie z problemami laktacyjnymi? Jak i czym pielęgnować noworodka? Jak uspokoić płaczące niemowlę? Jak poradzić sobie z fizyczną i psychiczną zmianą po porodzie?
O tym i o wielu innych aspektach związanych z narodzinami dziecka będziemy mówić podczas weekendowej Szkoły Rodzenia Elizy Leoniuk.
Serdecznie zapraszamy na najbliższy kurs, który odbędzie się 4 i 5 listopada.
Zapisy przyjmujemy pod numerem: 608 393 452/509 432 084.
Eliza_logo.jpg
więcej
Tagi :

Paź
15

Bieganie, to najprostsza (poza chodzeniem) forma ruchu, angażująca cały ustrój człowieka. Zajęcia, na których będziemy uczyć się alfabetu treningu biegowego (nie samym bieganiem żyje biegacz!), skierowane są dla początkujących. Poznamy: podstawy anatomii i motoryki biegu, technikę biegową, ćwiczenia stabilizacyjne, rollowanie, rodzaje stretchingu... Przy okazji zrzucimy zbędne kilogramy i zahartujemy nasze organizmy. Najważniejsze jest to, że będziemy się bawić, wspierać, odreagowywać i jednoczyć, bo jak to mówią „w kupie siła”. Głównym celem grupy początkującej jest przygotowanie do startu w masowych biegach ulicznych, co wiąże się także z późniejszym utworzeniem grupy zaawansowanej.

Serdecznie zapraszamy w każdy poniedziałek o 19.00.
Zapisy i szczegółowe informacje uzyskacie pod numerem 608 393 452 lub info@fitnesstribe.pl

SpZ_42.jpg

więcej
Tagi :

Paź
15

Od listopada w Fitness Tribe KOREKTYWA dla dzieci.
Zajęcia skierowane są dla dzieci od 3-go do 6-go roku życia. Głównym ich celem jest kompensowanie oraz korygowanie wpływu negatywnych czynników życia codziennego, wpływających na kształtowanie postawy ciała. Zajęcia mają ponadto zachęcić do podejmowania aktywności ruchowej w późniejszych etapach życia dziecka. Główną metodą pracy z dziećmi jest zabawa, co czyni zajęcia bardzo atrakcyjnymi, a także przystępnymi.

Zajęcia odbywać się będą w każda niedzielę o 10.00.
Propozycja czasu trwania jednostki: 30 minut.

W przypadku potrzeby rozważamy także utworzenie grupy dla starszych dzieci w wieku 7-13 lat. 
Zapisy i szczegółowe informację przyjmujemy pod numerem: 608 393 452 lub email: info@fitnesstribe.pl
Serdecznie zapraszamy:)

22500987_1560767290636060_539463320_n.jpg

więcej
Tagi :

Paź
15

Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy powitać w naszym zespole Jacka Rubikowskiego.
Jacek to absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie na kierunku Wychowanie Fizyczne, a także studiów podyplomowych w Instytucie Żywności i
Żywienia w Warszawie na kierunku Poradnictwo Dietetyczne – Postępy w Żywieniu Człowieka. Na co dzień pracujący w... kulturze. Miłośnik natury, a w szczególności gór.
Pasjonat biegania ultradystansowego, zarówno w praktyce jak i w teorii. Regularnie trenuje i startuje w zawodach biegowych. Nie lubi, jak coś nie idzie po jego myśli. Jego
motto: „Możesz zrobić wszystko, ale nie możesz robić wszystkiego”.
W Fitness Tribe Jacek poprowadzi zajęcia biegowe oraz korektywę dla dzieci 

Jacek_gwne_przeroczyste_strona_3.jpg

więcej
Tagi :

Wrz
30

Wreszcie jest! Mamy dla Was całkiem nowe zajęcia i całkiem nowych instruktorów. Ale to nie koniec. Październik to czas zmian, nowych wyzwań i nowych usług, o których szerzej opowiemy już wkrótce.
Serdecznie zapraszamy <3

pazdziernik_2017_m_1.jpg

więcej
Tagi :

Wrz
29

W naszym środowym grafiku o godz.18.00 pojawiły się także nowe, specjalistyczne zajęcia A-Z.
A-Z to system ćwiczeń wzmacniających kręgosłup, przywracający pełny zakres ruchomości międzykręgowej. To ćwiczenia niwelujące ciągłe przeciążenia jakich doznaje kręgosłup i korelujące prawidłową postawę. To system właściwego „odżywiania” kręgosłupa poprzez właściwie dobrany ruch. Uczestnikami zajęć mogą być osoby w różnym wieku, bez wcześniejszego przygotowania fizycznego, chcące pozbyć się „bólu pleców” jak i osoby ćwiczące profilaktycznie. A-Z wspomaga proces leczniczy oraz pomaga w kształtowaniu stabilnego gorsetu mięśniowego.
Serdecznie zapraszamy na spotkania z Piotrem.

więcej
Tagi :

Wrz
29

W pierwszej kolejności serdecznie zapraszamy naszych najmniejszych Klubowiczów na zajęcia Hip Hop w każdy poniedziałek i środę o 17.00. 
Zbieramy także zapisy na zajęcia Cheerleaders Dance, które po utworzeniu grupy będą odbywać się w środy o 18.00!
Do zobaczenia 

grafika_na_FB.jpg

więcej
Tagi :

Wrz
29

Wreszcie jest! Mamy dla Was całkiem nowe zajęcia i całkiem nowych instruktorów. Ale to nie koniec. Październik to czas zmian, nowych wyzwań i nowych usług, o których szerzej opowiemy już wkrótce.
Serdecznie zapraszamy 

pazdziernik_2017_2__fb_2.jpg

więcej
Tagi :