Aktualności

Lis
30

Tak się Wam przyglądamy podczas ćwiczeń i oczu oderwać nie możemy, bo z każdym kolejnym dniem wychodzi Wam coraz lepiej. Duma nas rozpiera 
W związku z tym, by jeszcze bardziej nacieszyć się tym widokiem postanowiliśmy do grafiku dołożyć nowe zajęcia Step&Shape. Serdecznie zapraszamy już w najbliższą środę o 19:00.
Uwaga!! Zmieniła się godzina Hip Hop. Serdecznie zapraszamy w poniedziałek na godz. 16:45.
W grudniu nie zabraknie naszych sprawdzonych i dopracowanych do perfekcji zajęć TRX, Tribal Pump, Płaski Brzuch, Cellustop, Zdrowy Kręgosłup oraz wielu innych.
Do zobaczenia 

GRUDZIE_2017_FB.jpg


 
więcej
Tagi :

Lis
24
Gotowi na kolejną dawkę dobrej energii? Serdecznie zapraszamy na zajęcia Tai Chi w najbliższą niedzielę o 11:00.
Do zobaczenia <3
więcej
Tagi :

Lis
22

Tylko w ten piątek!
Kup karnet na zajęcia grupowe lub pakiet treningu personalnego a otrzymasz 15% zniżki.

wersja9.jpg

więcej
Tagi :

Lis
14

Kochani, jutrzejsze zajęcia A-Z o godz.18.00 wyjątkowo nie odbędą się.
W przyszły poniedziałek zajęcia baletowe oraz Dance o 17.30 także się nie odbędą. Serdecznie zapraszamy na pozostałe lekcje Miłego dnia 

więcej
Tagi :

Lis
11

Z powodu choroby Piotra, jutrzejsze zajęcia Tai Chi nie odbędą się. Serdecznie przepraszamy i zapraszamy na kolejne spotkanie już 26/11 o godzinie 11.00. Miłego weekendu:)

więcej
Tagi :

Lis
10

Informujemy, że dnia 11/11 studio w związku ze świętem nie pracuje. Serdecznie zapraszamy już w niedzielę:)

więcej
Tagi :

Lis
01

Access Facelift - NOWOŚĆ w FTribe 
Delikatny, kojący dotyk przekazuje Twojemu ciału energię, pozwalającą na pobudzenie naturalnych mechanizmów odnowy skóry. Relaksuje i wpływa na Twoje postrzeganie piękna własnego ciała. Twarz po zabiegu jest wypoczęta, odprężona, promienna.
Serdecznie zapraszamy - więcej informacji i zapisy pod numerem 608 393 452.

facelift_image.jpg

więcej
Tagi :

Lis
01

SAMOOBRONA DLA DZIECI to nowoczesny program szkoleniowy oparty na wietnamskich sztukach walki, mający na celu prawidłowy rozwój dziecka. Treningi dla dzieci obejmują: kształtowanie i rozwój podstawowych cech motorycznych; elementy korektywy; gry i zabawy zespołowe oraz naukę nieagresywnych technik samoobrony. Uwzględnione są przede wszystkim zabawowe formy rywalizacji. Zajęcia prowadzone są pod fachowym okiem instruktorów rekreacji ruchowej jak i instruktorów sportu dzięki czemu mają Państwo pewność, że Wasze pociechy w sposób bezpieczny mogą spożytkować nadmiar energii. Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach wiekowych: od 5 do 7 lat i od 8 do 12 lat.
Serdecznie zapraszamy w każdy wtorek o 17.30 i czwartek o 17.00.

samoobrona.png

więcej
Tagi :