Aktualności

Maj
13

Informujemy, że zajęcia TRX w dniu 13-14/05 w zastępstwie za Artura poprowadzi Paulina. Za zmiany przepraszamy.

więcej
Tagi :

Maj
07

Jest nam miło obserwować powiększające się grono miłośników treningu Functional Zone. Specjalnie dla Was, już od przyszłego tygodnia zwiększamy ilość zajęć funkcjonalnych. Serdecznie zapraszamy w każdy poniedziałek o 21.00, środę o 20.30 i piątek o 18.00. Wszystkich tych, którzy jeszcze nie mieli okazji z nami ćwiczyć zapraszamy do udziału w zajęciach, a stałym "Bywalcom" życzymy wytrwałości i jeszcze większej energii podczas ćwiczeń! Do zobaczenia!

więcej
Tagi :

Maj
06

Informujemy, że 9 maja zajęcia Akrobatyki będą odwołane.
Za zmiany przepraszamy

więcej
Tagi :

Maj
06

Majówka już za nami. Mieliście chwilę wytchnienia od ćwiczeń, ale już od jutra wracamy do systematycznych treningów. W majowym grafiku mamy dla Was kilka nowości. Szczególnie polecamy piątkową, limitowaną, letnią serię zajęć "Summer Shape". Ale to nie wszystko. Zresztą sprawdźcie sami!

Do zobaczenia!

więcej
Tagi :

Kwi
29

Informujemy, że w dniach 1-5 maja studio będzie zamknięte. Serdecznie zachęcamy w tym czasie do aktywności ruchowej w plenerze. I nie chodzi nam tu o grillowanie;) Bawcie się dobrze. Do zobaczenia wkrótce!

więcej
Tagi :

Kwi
16

Informujemy, że dzisiejsze zajęcia Płaski Brzuch o godzinie 21.00 w zastępstwie za Paulinę poprowadzi Kasia. Za zmiany przepraszamy.

więcej
Tagi :

Kwi
16

Informujemy, że dzisiejsze zajęcia Fat-Burning Step oraz Tribal Pump w zastępstwie za Gosię poprowadzi Ania.

więcej
Tagi :

Kwi
09

W odpowiedzi na Wasze prośby zmieniamy środowy trening funkcjonalny z 20.45 na 20.30. Już jutro zapraszamy na zajęcia o nowej godzinie, do zobaczenia.

więcej
Tagi :