Aktualności

Lis
22

Tylko w ten piątek!
Kup karnet na zajęcia grupowe lub pakiet treningu personalnego a otrzymasz 15% zniżki.

wersja9.jpg

więcej
Tagi :

Lis
14

Kochani, jutrzejsze zajęcia A-Z o godz.18.00 wyjątkowo nie odbędą się.
W przyszły poniedziałek zajęcia baletowe oraz Dance o 17.30 także się nie odbędą. Serdecznie zapraszamy na pozostałe lekcje Miłego dnia 

więcej
Tagi :

Lis
11

Z powodu choroby Piotra, jutrzejsze zajęcia Tai Chi nie odbędą się. Serdecznie przepraszamy i zapraszamy na kolejne spotkanie już 26/11 o godzinie 11.00. Miłego weekendu:)

więcej
Tagi :

Lis
10

Informujemy, że dnia 11/11 studio w związku ze świętem nie pracuje. Serdecznie zapraszamy już w niedzielę:)

więcej
Tagi :

Lis
01

Access Facelift - NOWOŚĆ w FTribe 
Delikatny, kojący dotyk przekazuje Twojemu ciału energię, pozwalającą na pobudzenie naturalnych mechanizmów odnowy skóry. Relaksuje i wpływa na Twoje postrzeganie piękna własnego ciała. Twarz po zabiegu jest wypoczęta, odprężona, promienna.
Serdecznie zapraszamy - więcej informacji i zapisy pod numerem 608 393 452.

facelift_image.jpg

więcej
Tagi :

Lis
01

SAMOOBRONA DLA DZIECI to nowoczesny program szkoleniowy oparty na wietnamskich sztukach walki, mający na celu prawidłowy rozwój dziecka. Treningi dla dzieci obejmują: kształtowanie i rozwój podstawowych cech motorycznych; elementy korektywy; gry i zabawy zespołowe oraz naukę nieagresywnych technik samoobrony. Uwzględnione są przede wszystkim zabawowe formy rywalizacji. Zajęcia prowadzone są pod fachowym okiem instruktorów rekreacji ruchowej jak i instruktorów sportu dzięki czemu mają Państwo pewność, że Wasze pociechy w sposób bezpieczny mogą spożytkować nadmiar energii. Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach wiekowych: od 5 do 7 lat i od 8 do 12 lat.
Serdecznie zapraszamy w każdy wtorek o 17.30 i czwartek o 17.00.

samoobrona.png

więcej
Tagi :

Lis
01

Taniec to Twoja pasja, chcesz tańczyć jak tancerze z programów telewizyjnych i teledysków, szukasz miejsca gdzie mógłbyś rozwijać swoje umiejętności i szlifować technikę taneczną i nauczyć się ciekawych choreografii? Chcesz rozpocząć swoją przygodę z tańcem, spełnić swoje marzenia i odkryć tajniki różnych stylów tańca? A może chcesz wzmocnić i uelastycznić ciało i nauczyć się akrobatycznych trików? Na zajęciach poznasz różne techniki taneczne od baletu klasycznego, poprzez jazz, taniec współczesny, aż po street dance i hip hop. 
Serdecznie zapraszamy Nastolatki i nie tylko na poniedziałkowe taneczne szaleństwo z Klarą. Widzimy się już 6 listopada o 17.30 

23023798_10214361516935171_762733814_n.jpg

więcej
Tagi :

Lis
01

Tego jeszcze u nas nie było!!!!
Serdecznie zapraszamy na TAI CHI (system ćwiczeń ruchowych połączonych ze sztuką oddychania, pozwalający na aktywność fizyczną w każdym wieku, wzmacniający ćwiczących zarówno fizycznie jak i psychicznie).
TAI CHI z Piotrem Bonikowskim w niedzielę o 11.00.
Uwaga - na zajęcia obowiązują zapisy. Polecamy i zapraszamy 

taichi.jpg

więcej
Tagi :