OnasFT.jpg

 

Mitologiczna hydra o wielu głowach? A może prozaiczny, kilkugłowy smok. Jedno jest pewne. Co by to nie było, ma wysportowane ciało, kocha ruch, a o zdrowym trybie życia wie prawie wszystko. No i zdecydowanie jest ładniejsze, niż mitologiczne potwory.

My, czyli ciało kolegialne, na co dzień związani z Fitness Tribe postanowiliśmy podzielić się z Wami naszą wiedzą i za pomocą sieci rozprzestrzenić wirusa aktywności fizycznej. Absolutnie nieuleczalnego i zdecydowanie niezbędnego każdej żyjącej istocie  do normalnego funkcjonowania jej organizmu.

Obiecujemy agitować, perswadować, przekonywać, podpowiadać i zachęcać. Będziemy się wymądrzać ile wlezie, a przede wszystkim pokazywać Wam jak można żyć lepiej, zdrowiej, przyjemniej.

Fitness Tribe to  nie tylko miejsce, w którym poprawiamy sprawność naszych ciał. To miejsce spotkań, wymiany doświadczeń wszelakich – od przepisów na pyszne dżemy przez nowinki fitnessowe  i dietetyczne, po… cynk o sklepowych okazjach. To miejsce pełne śmiechu i endorfin unoszących się w powietrzu. I taki też ma być ten blog. Znajdziecie tu informacje o różnych formach aktywności fizycznej, kulinarne inspiracje i namacalne dowody na to, jak bardzo aktywność może poprawić nasze życie.

Zapraszamy do lektury