Poznajmy Się

Nasza Kadra

Dominika

instuktor fitness

Dominika, asolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, instruktorka fitness, od 9 lat. Fitness, jest jej pasją, oraz hobby. Przez wiele lat szkoliła się w największych szkołach fitness w Polsce, takich jak IFAA, oraz Profi Fitness School. Certyfikowany instruktor zajęć Cycling, TRX, oraz Speedball. Przeszła szkolenia z wielu form zajęc fitness, takich jak, Step, Fat burning, Trening fynkcjonalny, Stretching, Pure pump, Kettleells Workout, czy Zajęcia wzmacniające. Najważniejsze są dla niej efekty uzyskiwane przez klubowiczów, oraz pozytywna energia, która wydobywa się z nich pod czas zajęć.

KILKA PYTAŃ DO...

Dlaczego fitness?

Mając 17 lat pierwszy raz trafiłam na zajęcia fitness, dokładnie na step, do Piotra Pawłowskiego (prezenter, i szkoleniowiec fitness). Zafascynowałam się tymi zajęciami, i wiedziałam, że to jest to, co chcę robić w życiu — być instruktorem fitness, i się udało;)

Pierwsze wspomnienie ze sportem?

Nauka pływania w Mazurskim jeziorze, kiedy miałam 6 lat.

Ulubiona kuchnia?

Zależy od dnia, i nastroju, ale uwielbiam Sushi.

W jaki sposób się motywujesz?

Słuchając głośnej, i szybkiej muzyki.

Czym się zajmujesz w wolnym czasie?

Spędzam czas z moimi bliskimi, czytam, słucham muzyki, i chodzę na trening:)

Jeśli nie fitness, to...?

Zależy od pory roku, i możliwości jakie mam. Uwielbiam pływać, zwłaszcza w Mazurskich jeziorach, a zimą jezdzić na snowboardzie, zdecydowanie na zagranicznych stokach:)

Motto życiowe?

Cel — Plan — Realizacja!