O nas

Kim Jesteśmy?

Jesteśmy pierwszym w Polsce studiem z grupowymi zajęciami TRX. Fitness Tribe powstało z inspiracji oraz dla osób pozytywnie zakręconych na punkcie sportu i aktywności fizycznej. Osób, dla których ruch jest sposobem na życie, a poznawanie różnych jego form pasją.

Celem powstania Fitness Tribe było stworzenie przestrzeni dla wspólnych ćwiczeń, popularyzacji aktywnego trybu spędzania czasu oraz rozwoju własnej wizji fitness. Głównym nurtem naszej działalności jest organizacja zajęć fitness, treningów personalnych i szkoleń fitness ukierunkowanych na formy wywodzące się z koncepcji treningu funkcjonalnego. Ponadto chcemy popularyzować, promować i wspierać wspólne uprawianie wszelkich sportów masowych jak bieganie, pływanie sporty drużynowe czy jazda na rowerze. Po 18 latach doświadczeń w branży fitness do klasycznej oferty zajęć dodaliśmy autorskie zajęcia MED, łączące medycynę z fitnessem. Chcemy aby aktywność ruchowa w naszej przestrzeni była dostępna również dla tych, którzy mają dysfunkcję w obrębie aparatu ruchu oraz przewlekle chorują na choroby cywilizacyjne. Wierzymy, że ruch jest najlepszym lekarstwem na każde schorzenie.

Najważniejszym założeniem naszej działalności jest maksymalna otwartość. Bardzo zależy nam, żeby każda trafiająca do nas osoba czuła się jak u siebie. Staramy się bardzo wsłuchiwać we wszystkie uwagi, sugestie i opinie, oraz dopasowywać się do Waszych oczekiwań.

 

Nasza Wizja Fitnessu

Ćwicz z przyjaciółmi, poznawaj przyjaciół ćwicząc

Uważamy że sport daje najwięcej frajdy gdy możemy go uprawiać razem z przyjaciółmi i innymi osobami dzielącymi z nami tę pasję. Razem łatwiej stawiać czoło nowym wyzwaniom i osiągać własne cele, jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc.

Znajdź równowagę

Aktywność ruchowa i sport doskonale wpływają na nasze zdrowie, sylwetkę, samopoczucie, a nawet sprawność umysłową. Wszystko to jednak pod warunkiem realizacji umiejętnie dobranego programu o odpowiedniej intensywności ćwiczeń.

Uczyń ruch swoim rytuałem

Z doświadczenia wiemy, że większość krótkich, a intensywnych programów ćwiczeń podobnie jak i diet w dłuższej perspektywie przynosi więcej szkody niż pożytku. Uczyń sport stałym elementem swojego rytmu dnia, baw się dobrze, a efekty same pozytywnie cię zaskoczą.

Bez maszyn - bez ograniczeń

Unikamy maszyn i nudnych ćwiczeń ukierunkowanych na przyrost masy pojedynczych mięśni. Stawiamy na nowoczesne formy fitness wywodzące się z założeń treningu funkcjonalnego, które kształtują równomierną sylwetkę, poprawiają elastyczność, sprawność i motorykę naszego ciała, jednocześnie rozwijając siłę i wydolność.

Rozwijaj się i osiągaj kolejne cele

Jednym z najważniejszych aspektów sportu jest fenomen pozytywnej rywalizacji z innymi osobami oraz samym sobą. Dlatego też przykładamy szczególną uwagę do tego, aby pomagać naszym klubowiczom w wyznaczaniu celów, ich realizacji i celebrowaniu sukcesów.