Oferta

Szkolenia

Proponujemy pełen wachlarz szkoleń z zakresu treningu funkcjonalnego, grupowego indywidualnego z wykorzystaniem systemu podwieszanych lin, sztang oraz innych akcesoriów. Podczas szkoleń dowiesz się jak bezpiecznie i technicznie używać przyrządów w treningu funkcjonalnym. Wspólnie nauczymy się jak budować efektywne i ciekawe programy treningowe zarówno dla klientów indywidualnych jak i grup.

Pokażemy jak różnicować treningi w zależności od zaawansowania uczestników biorących udział w Twoich zajęciach oraz jak indywidualnie dostosować ćwiczenia do możliwości ćwiczącego. Dodatkowo popracujemy z muzyką oraz przypomnimy podstawowe aspekty związane z anatomią i fizjologią wysiłku fizycznego.

Szkolenia, które proponujemy odbywają się w formie jedno lub dwudniowych zjazdów i mają charakter praktyczny. Na każdym szkoleniu otrzymasz ilustrowany skrypt z zagadnieniami omawianymi podczas szkolenia. Studio treningu funkcjonalnego Fitness Tribe znajduje się w Żyrardowie przy ul. Okrzei 19 (około 5 min na pieszo) od dworca kolejowego. Zapisów oraz bliższych informacji udzielamy pod numerem: +48 608 393 452.

Serdecznie zapraszamy.

Szkoleniowcy

Małgorzata Wolniewicz-Feder

Absolwentka warszawskiego AWF oraz SGH. Pierwszy w Polsce certyfikowany trener TRX, Functional Zone by PaviGym, szkoleniowiec systemów podwieszanych w szkole Open Mind, studio manager oraz instruktor fitness. Pierwsze kroki w fitness stawiała w szkole Reebok University Poland, Open Mind Fitness Idea. Wiele uprawnień z zakresu prowadzenia lekcji Stepu, Tbc, Abt, Maxi Tubes, Magic Bar, Dance, Stretching, Fitball zdobyła w szkole Inka Szymanski Fitness School. Uczestniczka wielu konwencji fitness w Polsce i za granicą. Autorka licznych artykułów w branżowych magazynach, prelegent na konferencjach poświęconych tematyce fitness oraz konsultant fitness.

Terminy Szkoleń

17 marca 2012 Trening Funkcjonalny grupowy i indywidualny Żyrardów
15 kwietnia 2012
Trening Funkcjonalny grupowy i indywidualny Żyrardów
25 maja 2012
Trening Funkcjonalny grupowy i indywidualny Żyrardów
13 lipca 2012 Trening Funkcjonalny grupowy i indywidualny Żyrardów
30 listopada 2012 Trening Funkcjonalny grupowy i indywidualny Żyrardów
11 maja 2013 Open Mind Systemy Podwieszane Żyrardów
8 czerwiec 2013 Open Mind Systemy Podwieszane Gdańsk
19 lipiec 2013 Open Mind Systemy Podwieszane Kraków
17 sierpień 2013 Bootcamp & Stretch - OM Event Day Żyrardów
15 wrzesień 2013 Open Mind Systemy Podwieszane Łódź
19 październik 2013 Open Mind Systemy Podwieszane Żyrardów
16 listopad 2013 Open Mind Systemy Podwieszane Kraków
19 października 2013 Open Mind Systemy Podwieszane Żyrardów
grudzień 2013 Open Mind Systemy Podwieszane Level 2