Aktualności

Lis
04

Jesień w pełni, zima tuż tuż a my mamy dla Was kilka nowych propozycji treningowych. Już od dziś o 20.00 w Sali Aqua ruszamy z sylwestrową sesją spalającą czyli Fat-Burning (600 kcal mniej). 
W każdą środę o 19.00, czwartek o 9.00 i 19.30 zadbamy o przygotowanie ciała do zbliżającego się sezonu narciarskiego czyli Ski Class.
Na wieczorne rozluźnienie proponujemy Latino Coctail w każdą środę o 17.30, Cellustop & Stretch w czwartek o 18.30 oraz długo wyczekiwany Pole Dance. 
Będzie się działo!;)
Serdecznie zapraszamy

więcej
Tagi :

Paź
31

Odpowiednio dobrany trening to połowa sukcesu dla tych, którzy chcą zmienić swoje ciało i dotychczasowe nawyki żywieniowe.
W Fitness Tribe znajdziecie nie tylko różnorodność form treningowych ale również grupę wsparcia i profesjonalne porady dietetyka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą: https://www.fitnesstribe.pl/oferta/dietetyka/

więcej
Tagi :

Paź
30

Informujemy, że sobotnie 2/11 zajęcia Płaski Brzuch oraz Speed Ball w zastępstwie za Anię i Alę poprowadzi Ula,

za zmiany przepraszamy!

więcej
Tagi :

Paź
29

Informujemy, że w środę 30/10 zajęcia Cellustop o godz. 19.00 w zastęþstwie za Alę poprowadzi Ania.

Dodatkowo w czwartek 31/10 zajęcia TBC o godz. 19.45 w zastępstwie za Kasię poprowadzi Gosia.

Za zmiany przepraszamy!

więcej
Tagi :

Paź
28

Doczekaliśmy się! Pole Dance to obecnie jedna z najpopularniejszych form fitnessu, która łączy w sobie formy siłowe, akrobatyczne i taneczne na drążku pionowym. Pozwala zwiększyć świadomość swojego ciała, wzmocnić sylwetkę oraz poprawić ogólną sprawność fizyczną. Dużo zabawy, dużo satysfakcji i niezwykłe efekty treningowe. Zapraszamy już od 8 listopada do naszego studia.

więcej
Tagi :

Paź
28

W związku ze zbliżającym się Świętem informujemy, że 1/11 studio będzie zamknięte.
Dodatkowo 3/11 zajęcia Akrobatyki oraz TRX również się nie odbędą.
Zapraszamy na sobotnie zajęcia 2/11 na godz 10.00 Płaski Brzuch oraz 10.45 Speed Ball.
Do zobaczenia

więcej
Tagi :

Paź
15

Wreszcie możemy powoli prezentować materiały, które przygotowywaliśmy dla Was przez ostatnie tygodnie. Ale od początku. W pierwszej kolejności chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy zaglądają do nas na stronę i FB, umieszczają komentarze, lubią i wspierają nas dobrymi słowami. Jest Was już ponad pół tysiąca!! Dziękujemy za zaufanie i za to, że dajecie tak wiele od siebie tworzącatmosferę naszego studia. 
Zdjęcia, które znajdziecie w tym albumie pokazują Wasze zaangażowanie, zabawę i energię, która jest na wszystkich zajęciach.
Odnajdujcie się na zdjęciach, komentujcie, bardzo to lubimy.
Ale to nie wszystko. Już wkrótce, ruszamy z Blogiem Fitness Tribe, na którym znajdziecie mnóstwo praktycznej wiedzy związanej z aktywnością fizyczną, odżywianiem i wieloma innymi aspektami, które składają się na fitnessowe życie. Mamy nadzieję, że informacje tam zawarte przypadną Wam do gustu. A tymczasem zapraszamy do Galerii. Miłego oglądania.

więcej
Tagi :

Paź
14

Niedzielne zajęcia Akrobatyki przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. W powodu tak dużej frekwencji podzieliliśmy grupę na dwie - początkującą (start zajęć o 11.15) i zaawansowaną (start zajęć o 12.25). Osoby, które nie mają pewności do której grupy przynależą zapraszamy po informacje do recepcji studia. W związku ze zmianami zajęć dla dzieci zajęcia TRX ruszają o 12.25. 
Serdecznie zapraszamy do wspólnych ćwiczeń.

więcej
Tagi :